Chci se stát trenérem kondičního běhu Českého atletického svazu

Základní informace

Oficiální trenérské školení Českého atletického svazu „Trenér kondičního běhu“ je správnou volbou nejen pro ty z vás, kteří si život bez běhání už neumí představit a chtěli by svůj běžecký um a kondici rozvíjet, ale také pro ty, kteří chtějí umění běhání a jeho hodnoty předávat dál. Své si v něm však najdou i začínající běžci a běžkyně, kteří chtějí běhat nejen rychle, ale hlavně zdravě a dlouhodobě. Absolvent/ka školení, vedeného zkušenými profesionálními lektory s odpovídajícím vzděláním a reprezentačními zkušenostmi,  získá množství zasvěcených informací a běžeckých zážitků a po úspěšném složení zkoušek mu/jí bude udělen Certifikát Trenéra kondičního běhu Českého atletického svazu jako doklad o získané kvalifikaci.

Udělením certifikátu se absolvent/ka stává členem oficiální databáze trenérů Českého atletického svazu a může čerpat všech výhod s tím spojených.

Materiály ke stažení

Máte dotaz, potřebujete poradit?Aktuality

 • 29.9.2017

  Trenér kondičního běhu na facebooku ;)

  Zajímá tě běhání i z odborné stránky? Hledáš platformu, kde ti na tvoje běžecké otázky odpoví odborníci ve svých oborech (nejen řízení tréninku, ale také výživa, fyzioterapie či psychologie)? 

  Pak sleduj naši facebookovou stránku Trenér kondičního běhu a zapoj se diskuse a života na ní! 

  Tvůj tým Českého běhu

 • 29.9.2017

  Na školení už není místo? Napiš nám a uvidíme, co se dá dělat!

  Chceš se stát Trenérem kondičního běhu, ale termíny jsou plné? 

  Sleduj náš facebook Trenér kondičního běhu a případné další termíny ti neuniknou;)

  Nebo nám napiš na trener@ceskybeh.cz, staň se náhradníkem pro již vypsané termíny a my ti v případě uvolnění místa dáme hned vědět! 

  Tvůj tým Českého běhu

 • 29.9.2017

  Co vše zahrnuje cena školení?

  V cene školení 4 900,- Kč je zahrnuto:

  - lektorné

  - učební materiály

   - ubytování na 2 noci v penzionu Vital v Jizerských horách

   - stravování v rozsahu plné penze (pátek večeře - neděle oběd)

   - možnost využít regenerace 

 • 25.5.2017

  Druhé školení očima účastníků

  "Z mého pohledu kurz maximálně splnil má veškerá očekávání, ucelil jsem si znalosti nejen ze samotného běhání, ale především ostatních aspektů, které ho přímo i nepřímo ovlivňují. Přednášky byly věcné, odborné a velmi srozumitelně prezentované, doplněné o skripta." - Marek V.

  "Za sebe musím kurz zhodnotit velmi kladně. Mimo zkušeností, vědomostí a zážitků jsem zde získala i nové přátele. Potvrdilo se, že běžci jsou prostě fajn lidi:-). Jestli se bude konat v budoucnu i nějaký doškolovací seminář, velmi ráda se ho zúčastním." - Karolína H.

  "Na kurz mám jen slova chvály. Moc se mi tam líbilo a opravdu nemám co vytknout. Málokdy se stane, že se člověk vůbec při učení nenudí! Všechna témata byla velice zajímavá a odpřednášená tak poutavě, že jsem udržela 100% pozornost a ani na chvilku neuhýbala v myšlenkách jinam. Ubytování a strava bylo naprosto vyhovující, organizace kurzu přesně promyšlená bez zbytečných prostojů...Lektoři jsou skvělá parta a je to na nich znát. Jsou zapálení pro věc a je vidět, že nám chtějí informace zajímavou formou předat. " - Lenka K.

  "Kritizovat moc není co, chválit snad všechno. Super lidi na straně školitelů i školených, kteří měli zájem o obor, nádherné prostředí vně i uvnitř, výborná domácí strava dostatečného množství, nemám co dodat. Kurz mi v kostce ukázal, co všechno je „běhání“ a že běhání je nejen běhání a zcela naplnil či spíše předčil má očekávání." - Richard B.

   

   

Termíny školení

Termín Místo Lektoři Kapacita Cena
13.4.2018 - 15.4.2018 Penzion Vital, Jizerské hory Aleš Tvrzník a kol. 15/15 4 900 Kč
Termín je plně obsazen
27.4.2018 - 29.4.2018 Penzion Vital, Jizerské hory Aleš Tvrzník a kolektiv 15/15 4 900 Kč
Termín je plně obsazen
11.5.2018 - 13.5.2018 Penzion Vital, Jizerské hory Aleš Tvrzník a kolektiv 15/15 4 900 Kč
Termín je plně obsazen