# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Martin Edlman ASK Slavia Praha 00:15:37 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
2. Luboš Gaisl 00:15:40 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
Praha, Stromovka
3. Lukáš Kučera 00:15:42 27. května 2017 Česká pojišťovna RunTour Brno
Brno, Brněnská přehrada
4. Sergyi Tkach 00:15:44 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
5. Vít Pavlišta 00:15:45 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
6. Jaroslav Doubek 00:15:46 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
7. Lukáš Kourek TJ Nové Město na Moravě z.s. 00:15:51 20. září 2015 Královský běh Kujebinou
Vysoké Mýto, Jungmannovy sady, ZŠ Javornického
8. Jan Zemaník 00:15:52 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
9. Tomáš Bystřický 00:15:58 13. července 2016 Běžecká tour – Plzeň (3)
Plzeň, cyklostezka za Baumaxem na Rokycanské třídě
10. Roman Budil 00:15:59 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
11. Jan Pernica 00:16:01 22. června 2016 T-Mobile Olympijský běh Praha-Stromovka
Praha, Stromovka
12. Jan Tesarčík 00:16:03 17. května 2017 Pětka na dráze
Frýdek-Místek, stadion TJ Slezan F-M
12. Vojtěch Vondra 00:16:03 1. října 2016 Česká pojišťovna RunTour Praha
Praha
13. Vojtěch Podjukl SK Hranice, z.s. 00:16:07 22. října 2016 Grymovská pětka
Grymov, obecní stodola
13. Filip Záveský 00:16:07 2. května 2015 Letohradská pětka
Letohrad, Orlovna na Orlici
14. Viktor Šinágl 00:16:09 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
Praha, Stromovka
15. Daniel Raška 00:16:11 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
16. Petr Kučera 00:16:12 22. října 2016 Grymovská pětka
Grymov, obecní stodola
16. Josef Procházka 00:16:12 22. června 2016 T-Mobile Olympijský běh Praha-Stromovka
Praha, Stromovka
17. Tomáš Blaha 00:16:13 8. července 2016 Hudební pětka na dráze
Olomouc, stadion TJ Lokomotiva Olomouc
17. Adam Zenkl PSK Olymp Praha, z.s. 00:16:13 18. září 2016 Královský běh Kujebinou
Vysoké Mýto, Jungmannovy sady
18. Pavel Procházka AK Sokolov 00:16:16 1. října 2016 Česká pojišťovna RunTour Praha
Praha
19. Josef Sedláček AK Kroměříž 00:16:22 22. října 2016 Grymovská pětka
Grymov, obecní stodola
20. Pavel Hrdina 00:16:23 1. srpna 2015 Nemojská pětka
Nemojany, sokolovna
20. Lukáš Kozlík 00:16:23 26. srpna 2015 Loap Pražská běžecká tour - srpnový závod
Praha-Braník, modrý pořadatelský stan mezi sportovišti areálu Hamr Braník a Vltavou
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Gilbert Masai 00:27:45 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
2. Barselius Kipyego 00:27:46 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
3. Japhet Kypiegon Korir 00:27:48 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
4. Teshome Mekonen 00:27:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
5. Benard Bett 00:27:52 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
6. Evans Kigen Kurui 00:27:56 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
7. Geoffrey Ronoh 00:28:09 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
8. Kenneth Keter 00:28:23 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
9. Joel Kipkoech Kimutai 00:28:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
10. Abel Kibet 00:28:51 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
11. Joel Maina Mwangi 00:29:02 11. března 2017 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
Pečky, sportovní hala
12. Josphat Kiprop Kiptis 00:29:07 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
13. Clement Kiprono Langat 00:29:16 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
14. Masai Titus 00:29:18 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
15. Lukáš Olejníček 00:29:25 10. prosince 2016 Vranovský žleb
Vranov, Sportovní areál AMK Zbrojovky Brno
15. Jakub Zemaník SSK Vítkovice 00:29:25 5. listopadu 2016 Hornická desítka
Frýdek-Místek, Národní dům
16. Amos Kiplimo Mitei 00:29:29 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
17. Samson Mungai Kagia 00:29:36 12. března 2016 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
Pečky, sportovní hala
18. Oleksandr Matviichuk 00:29:41 29. září 2013 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu na 10km
Běchovice, prezentace v ZŠ Běchovice, start na 13. km silnice Českobrodská
19. Henry Kemboi 00:29:44 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
20. Habtamu Arga 00:29:47 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
21. Saji Abdelkabir 00:29:52 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
21. Stanley Kiprop Maiyo 00:29:52 29. září 2013 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu na 10km
Běchovice, prezentace v ZŠ Běchovice, start na 13. km silnice Českobrodská
22. El Hassane Lkhainouch 00:30:00 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
23. Petr Vitner TJ Nové Město na Moravě z.s. 00:30:02 29. září 2013 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu na 10km
Běchovice, prezentace v ZŠ Běchovice, start na 13. km silnice Českobrodská
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Barselius Kipyego 00:59:15 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
2. Daniel Wanjiru 00:59:20 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
3. Tamirat Tola 00:59:37 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
4. Adugna Takele 00:59:40 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
5. Nobert Kipkoech Kigen 00:59:42 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
6. Peter Cheruiyot Kirui 00:59:50 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
7. Daniel Kinyua Wanjiru 00:59:51 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
8. Leonard Patrick Komon 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
8. Wilfred Kipkosgei Murgor 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
9. Felix Kipchirchir Kandie 01:00:04 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Nicholas Kipchirch Bor 01:00:09 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
11. Abraham Kapsis Kipyatich 01:00:16 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
12. Yohannes Ghebregergish 01:00:21 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
13. Josphat Kiprop Kiptis 01:00:22 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
14. Amanuel Mesel 01:00:26 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
15. Teshome Mekonen 01:00:27 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
16. Geoffrey Ronoh 01:00:28 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
17. Jonathan Maiyo 01:00:33 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
18. Benard Kiplangat Bett 01:00:36 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
19. Josphat Kimutai Tanui 01:00:37 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
20. Geoffrey Yegon 01:00:40 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
21. Benard Kiplagat Bett 01:00:43 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
22. Stanley Kipleting Biwott 01:00:46 25. června 2016 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
23. Henry Rutto Kiplagat 01:00:52 4. června 2016 Mattoni 1/2Maraton České Budějovice
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
24. Wilfred Kimitei 01:00:54 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Lawrence Cherono 02:07:24 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
2. Felix Kipchirchir Kandie 02:08:14 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
3. Solomon Kirwa Yego 02:08:31 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
4. Gebretsadik Abraha 02:08:47 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
5. Bazu Worku 02:08:48 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
6. Evans Kiplagat Chebet 02:08:50 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
7. Mekuant Ayenew 02:09:00 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
8. Deribe Robi 02:09:05 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
9. Daniel Wanjiru 02:09:25 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
10. Benson Kipruto 02:09:51 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
11. Fikre Assefa 02:10:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
12. Salah Eddine Bounasr 02:10:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
13. Samuel Kiplimo Kosgei 02:10:12 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
14. Yuki Kawauchi 02:10:13 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
15. Nobert Kipkoech Kigen 02:10:29 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
16. Said Aitaddi 02:10:38 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
17. Yohannes Ghebregergish 02:10:44 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
18. Geoffrey Ronoh 02:10:52 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
19. R. Kemboi Chemungor 02:12:09 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
20. Jamel Chatbi 02:12:17 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
21. Hillary Kipchumba 02:13:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
22. Gilbert Yegon 02:13:29 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
23. Tesfaye Belay 02:13:59 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
24. Samsom Gebreyohannes 02:14:25 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
25. Joel Kipkoech Kimutai 02:14:38 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Radek Brunner SK Babice 07:11:47 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Daniel Orálek 07:14:58 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Ondřej Velička 07:25:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Christoph Lux 07:26:27 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Jan Ďuk 07:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Marek Jirásek 07:45:10 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Milan Šumný 07:52:23 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
8. Roman Tomášek 07:57:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
9. Filip Švrček 08:03:14 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Martin Hokeš 08:10:25 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
11. Zbyněk Vondrák 08:21:18 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
12. Jaroslav Urban 08:22:04 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
13. Ivan Šarlinger 08:24:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
14. Petr Válek 08:27:42 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
15. Jan Lender 08:28:43 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
16. Rudolf Krajča 08:29:33 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
17. Jaroslav Bohdal 08:31:50 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
18. Štěpán Dvořák 08:38:19 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
19. Markus Flick 08:46:26 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
20. Dušan Horbaj 08:47:39 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
21. Petr Herejt 08:51:43 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
22. Pavel Marek 08:52:27 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
23. Pavel Sedlák 08:53:38 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
24. Miroslav Štefl 09:17:23 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
25. Pavel Hons 09:25:00 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady