# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Tereza Čapková 00:14:57 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
2. Gladys Jepkurui Biwott 00:17:14 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
3. Zita Kácser 00:17:15 12. srpna 2017 Vnorovská desítka
Vnorovy, ZŠ
4. Lubomíra Maníková 00:17:34 12. srpna 2017 Vnorovská desítka
Vnorovy, ZŠ
5. Michaela Drábková 00:17:36 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
6. Tereza Zimovjanová PSK Olymp Praha, z.s. 00:17:38 12. července 2017 5000 a 10000 m na dráze
Písek, atletický stadion (U Papírny 329)
7. Vlaďka Hrstková 00:17:39 16. května 2017 Lomcovák
Praha 4, Velký altán v Krčském lese
7. Tereza Lajdová 00:17:39 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
8. Daniela Karasová 00:17:41 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
9. Tereza Zuzánková 00:17:42 16. května 2017 Lomcovák
Praha 4, Velký altán v Krčském lese
10. Valerie Soukupová 00:17:49 16. dubna 2016 Česká pojišťovna RunTour České Budějovice
České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II.
11. Marta Fenclová AC Pardubice 00:17:53 1. listopadu 2015 Běh Horními Ředicemi
Horní Ředice, fotbalové hřiště
12. Adéla Esentierová 00:17:56 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
12. Hanka Randáková 00:17:56 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
13. Kateřina Hradecká 00:17:59 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
14. Tereza Ďurdiaková 00:18:01 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
15. Jana Grygarová 00:18:03 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
16. Regina Procházková Spartak Praha 4 00:18:04 24. července 2017 Zlatá pětka Emila Zátopka
Praha 7, atletický stadion PSK Olymp (Za Císařským mlýnem 1063)
17. Markéta Gajdorusová SK Chotěboř 00:18:05 2. července 2017 Pardubická pětka na dráze
Pardubice, Městský atletický stadion na Dukle (Čs. armády 2515)
18. Lucie  Vikartovská 00:18:08 15. července 2017 Česká pojišťovna RunTour Olomouc
Olomouc, Smetanovy sady
19. Dagmar Rychnovská 00:18:13 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
20. Pavla Zahálková 00:18:14 30. května 2017 Běžecká tour VAŠÍ LIGY v Plzni (2)
Plzeň, Rokycanská 1171/6
21. Kateřina Kratochvílová Kriegelová 00:18:15 27. února 2016 Loap Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3)
Praha - Braník
21. Hanka  Randáková ASK Slavia Praha 00:18:15 15. července 2017 Česká pojišťovna RunTour Olomouc
Olomouc, Smetanovy sady
22. Dana Šatrová 00:18:17 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Joyciline Jepkosgei 00:29:43 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
2. Fancy Chemutai 00:30:06 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
3. Violah Jepchumba 00:30:25 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
4. Sheila Chepkirui Kiprotich 00:30:28 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
5. Peres Jepchirchir 00:30:55 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
6. Stacy Chepkemboi Ndiwa 00:31:37 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
7. Linah Cheruto 00:32:08 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
8. Kidsan Alema 00:32:10 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
9. Shitae Eshete 00:32:11 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
10. Viola Jelagat 00:32:37 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
11. Belaynesh Tsegaye 00:32:52 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
12. Caroline Cheptanui Kilel 00:32:53 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
13. Eva Vrabcová Nývltová 00:33:07 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
14. Eva Vrabcová-nývltová 00:33:08 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
15. Agnieszka Gortel-maciuk 00:33:11 2. listopadu 2013 Hornická desítka
Frýdek-Místek, Národní dům
16. Iulia Shmatenko 00:33:18 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
17. Mizuki Matsuda 00:33:19 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
18. Amane Beriso 00:33:20 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
19. Paulina Kaczynska 00:33:26 22. října 2016 Silniční běh Hronov-Náchod
Perezentace: Náchod, radnice; start: Hronov, náměstí
20. Eva Vrabcová AK Olymp Brno 00:33:27 27. září 2015 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu na 10km
Běchovice, prezentace v ZŠ Běchovice, start na 13. km silnice Českobrodská
21. Etalehamu Habtewold 00:33:36 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
22. Natalya Popkova 00:33:39 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
23. Agnes Chebet 00:33:55 22. října 2016 Silniční běh Hronov-Náchod
Perezentace: Náchod, radnice; start: Hronov, náměstí
24. Olga Skrypak 00:34:01 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
25. Tereza Čapková Univerzitní sportovní klub Praha 00:34:04 27. března 2016 Rožmitál - Březnice
Rožmitál pod Třemšínem, stadion TJ Spartak
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Joyciline Jepkosgei 01:04:52 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
2. Violah Jepchumba 01:05:22 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
3. Worknesh Degefa 01:06:14 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
4. Mary Keitany 01:06:39 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
5. Fancy Chemutai 01:06:57 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
6. Peres Jepchirchir 01:07:18 12. září 2015 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
7. Nancy Jepkosgei Kiprop 01:07:22 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
8. Lucy Cheruiyot 01:07:23 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
9. Valary Jemeli Aiyabei 01:07:49 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Gladys Chesir 01:07:51 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
11. Jordan Hasay 01:07:55 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
12. Yvonne Jelagat 01:08:19 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
13. Yebrgual Melese 01:08:21 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
14. Afera Godfay 01:08:32 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
15. Rose Chelimo 01:08:33 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
16. Gladys Jepkemoi Yator 01:08:39 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
17. Sutume Asefa 01:08:40 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
18. Angela Jemesunde Tanui 01:08:42 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
19. Lucy Karimi 01:08:43 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
20. Mary Jepkosgei Keitany 01:08:53 25. června 2016 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
21. Isabella Bosibori Ochichi 01:09:03 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
22. Stacy Chepkemboi Ndiwa 01:09:09 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
23. Mulu Seboka 01:09:11 23. května 2015 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
24. Risper Chebet 01:09:24 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
25. Helah Kiprop 01:09:25 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Valary Jemeli Aiyabei 02:21:57 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
2. Amane Beriso 02:22:15 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
3. Tadelech Bekele 02:22:23 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
4. Yebrgual Melese 02:23:49 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
5. Hirut Tibebu 02:24:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
6. Lucy Karimi 02:24:46 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
7. Sara Moreira 02:24:49 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
8. Purity C. Rionoripo 02:25:00 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
9. Letebrhan Haylay 02:25:24 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
10. Janet Jelagat Rono 02:26:31 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
11. Feyse Tadese 02:26:46 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
12. Ashete Bekere 02:26:55 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
13. Carla Salome Rocha 02:27:08 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
14. Betelhem Moges 02:27:20 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
15. Risper Chebet 02:27:23 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
16. Marta Lema 02:28:02 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
17. Rael Kiyara Nguriatukei 02:28:46 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
18. Mulu Seboka 02:29:17 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
19. Eva Vrabcová Nývltová PSK Olymp Praha, z.s. 02:29:41 5. listopadu 2017 New York City Marathon
New York
20. Beatrice J. Toroitich 02:32:17 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
21. Afera Godfay 02:32:44 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
22. Elizabeth C. Rumokol 02:32:48 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
23. Halima Hussen 02:32:51 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
24. Rosa Chacha 02:37:06 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
25. Iulia Andreeva 02:37:37 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Lenka Horáková 08:42:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Michaela Dimitriadu Sportovní chůze Praha, z. s. 08:49:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Tereza Gecová 09:21:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Markéta Gruberová 09:37:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Jana Šindlerová 09:59:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Alena Žákovská 10:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Kristýna Junkova 10:43:38 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
8. Elisabetha Schwibs 10:47:29 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
9. Renata Horáková 11:30:49 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Martina Němečková 11:40:09 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
11. Eliška Anna Kubičková 12:03:02 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
12. Kristýna Hájková 12:33:59 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
13. Věra Mrnková 12:36:01 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
14. Eliška Kaniová 13:06:55 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
15. Renata Hlaváčová 13:32:24 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
16. Václava Molcarová 13:52:20 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
17. Andrea Nováková 14:13:25 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
18. Simona Pirklová 14:18:20 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
19. Kateřina Dlouhá 14:28:24 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
20. Anna Rýznerová 14:47:26 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
21. Denisa Vlková 14:52:43 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
22. Věra Záhorová 15:25:22 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
23. Ivana Bohoňková 15:49:45 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
24. Helena Malá 15:56:02 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
25. Kateřina Ondrušová 16:16:34 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM