# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Tereza Čapková 00:14:57 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
2. Gladys Jepkurui Biwott 00:17:14 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
3. Michaela Drábková 00:17:36 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
4. Vlaďka Hrstková 00:17:39 16. května 2017 Lomcovák
Praha 4, Velký altán v Krčském lese
4. Tereza Lajdová 00:17:39 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
5. Daniela Karasová 00:17:41 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
6. Tereza Zuzánková 00:17:42 16. května 2017 Lomcovák
Praha 4, Velký altán v Krčském lese
7. Valerie Soukupová 00:17:49 16. dubna 2016 Česká pojišťovna RunTour České Budějovice
České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II.
8. Marta Fenclová AC Pardubice 00:17:53 1. listopadu 2015 Běh Horními Ředicemi
Horní Ředice, fotbalové hřiště
9. Adéla Esentiérová 00:17:56 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
9. Hanka Randáková 00:17:56 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
10. Kateřina Hradecká 00:17:59 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
11. Jana Grygarová 00:18:03 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
12. Dagmar Rychnovská 00:18:13 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
13. Pavla Zahálková 00:18:14 30. května 2017 Běžecká tour VAŠÍ LIGY v Plzni (2)
Plzeň, Rokycanská 1171/6
14. Kateřina Kratochvílová Kriegelová 00:18:15 27. února 2016 Loap Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3)
Praha - Braník
15. Dana Šatrová 00:18:17 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
16. Eva Slavíková 00:18:20 22. června 2016 T-Mobile Olympijský běh Praha-Stromovka
Praha, Stromovka
17. Lubomíra Maníková 00:18:22 28. května 2017 Běh Filipovským údolím
Javorník, obecní úřad
18. Táňa Metelková 00:18:28 1. listopadu 2015 Běh Horními Ředicemi
Horní Ředice, fotbalové hřiště
19. Adéla Stránská 00:18:36 20. srpna 2016 Česká pojišťovna RunTour Plzeň
Plzeň
20. Veronika Siebeltová 00:18:37 17. května 2017 Pětka na dráze
Frýdek-Místek, stadion TJ Slezan F-M
21. Katarina Beľová 00:18:38 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
21. Irena Pospíšilová 00:18:38 28. května 2017 Běh Filipovským údolím
Javorník, obecní úřad
22. Lucie Vikartovská-kří 00:18:41 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Peres Jepchirchir 00:30:55 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
2. Linah Cheruto 00:32:08 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
3. Kidsan Alema 00:32:10 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
4. Shitae Eshete 00:32:11 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
5. Viola Jelagat 00:32:37 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
6. Caroline Cheptanui Kilel 00:32:53 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
7. Eva Vrabcová 00:33:07 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
8. Agnieszka Gortel-maciuk 00:33:11 2. listopadu 2013 Hornická desítka
Frýdek-Místek, Národní dům
9. Eva Vrabcová Nývltová 00:33:12 30. dubna 2016 Česká pojišťovna RunTour Hradec Králové
Hradec Králové
10. Mizuki Matsuda 00:33:19 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
11. Amane Beriso 00:33:20 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
12. Paulina Kaczynska 00:33:26 22. října 2016 Silniční běh Hronov-Náchod
Perezentace: Náchod, radnice; start: Hronov, náměstí
13. Etalehamu Habtewold 00:33:36 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
14. Natalya Popkova 00:33:39 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
15. Agnes Chebet 00:33:55 22. října 2016 Silniční běh Hronov-Náchod
Perezentace: Náchod, radnice; start: Hronov, náměstí
16. Tereza Čapková Univerzitní sportovní klub Praha 00:34:04 27. března 2016 Rožmitál - Březnice
Rožmitál pod Třemšínem, stadion TJ Spartak
17. Betty Chepleting 00:34:10 12. března 2016 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
Pečky, sportovní hala
18. Teresa Flavious Kwamboka 00:34:12 11. března 2017 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
Pečky, sportovní hala
18. Pavla Schorná 00:34:12 5. dubna 2015 Rožmitál - Březnice
Rožmitál pod Třemšínem, před stadionem TJ Spartak
19. Simona Vrzalová SSK Vítkovice 00:34:20 25. září 2016 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
Běchovice, prezentace v ZŠ Běchovice, start na 13. km silnice Českobrodská
20. Ai Inoue 00:34:22 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
21. Petra Kamínková 00:34:43 12. března 2016 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
Pečky, sportovní hala
22. Christine Chepkemei 00:34:46 29. září 2013 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu na 10km
Běchovice, prezentace v ZŠ Běchovice, start na 13. km silnice Českobrodská
23. Karolina Jarzynska 00:34:47 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
24. Monika Preibischová Athletic club Mariánské Lázně, z.s. 00:34:51 27. září 2015 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu na 10km
Běchovice, prezentace v ZŠ Běchovice, start na 13. km silnice Českobrodská
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Joyciline Jepkosgei 01:04:52 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
2. Violah Jepchumba 01:05:22 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
3. Worknesh Degefa 01:06:14 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
4. Mary Keitany 01:06:39 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
5. Fancy Chemutai 01:06:57 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
6. Peres Jepchirchir 01:07:18 12. září 2015 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
7. Valary Jemeli Aiyabei 01:07:49 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
8. Gladys Chesir 01:07:51 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
9. Jordan Hasay 01:07:55 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Lucy Cheruiyot 01:08:17 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
11. Yvonne Jelagat 01:08:19 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
12. Yebrgual Melese 01:08:21 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
13. Afera Godfay 01:08:32 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
14. Rose Chelimo 01:08:33 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
15. Gladys Jepkemoi Yator 01:08:39 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
16. Sutume Asefa 01:08:40 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
17. Angela Jemesunde Tanui 01:08:42 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
18. Lucy Karimi 01:08:43 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
19. Mary Jepkosgei Keitany 01:08:53 25. června 2016 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
20. Isabella Bosibori Ochichi 01:09:03 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
21. Mulu Seboka 01:09:11 23. května 2015 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
22. Risper Chebet 01:09:24 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
23. Helah Kiprop 01:09:25 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
24. Diane Nukuri 01:09:33 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
25. Viola Jelagat 01:09:42 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Valary Jemeli Aiyabei 02:21:57 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
2. Amane Beriso 02:22:15 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
3. Tadelech Bekele 02:22:23 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
4. Yebrgual Melese 02:23:49 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
5. Hirut Tibebu 02:24:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
6. Lucy Karimi 02:24:46 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
7. Sara Moreira 02:24:49 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
8. Purity C. Rionoripo 02:25:00 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
9. Letebrhan Haylay 02:25:24 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
10. Janet Jelagat Rono 02:26:31 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
11. Feyse Tadese 02:26:46 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
12. Ashete Bekere 02:26:55 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
13. Carla Salome Rocha 02:27:08 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
14. Betelhem Moges 02:27:20 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
15. Risper Chebet 02:27:23 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
16. Marta Lema 02:28:02 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
17. Rael Kiyara Nguriatukei 02:28:46 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
18. Mulu Seboka 02:29:17 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
19. Eva Vrabcová Nývltová 02:30:10 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
20. Beatrice J. Toroitich 02:32:17 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
21. Afera Godfay 02:32:44 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
22. Elizabeth C. Rumokol 02:32:48 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
23. Halima Hussen 02:32:51 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
24. Rosa Chacha 02:37:06 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
25. Iulia Andreeva 02:37:37 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Lenka Horáková 08:42:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Michaela Dimitriadu Sportovní chůze Praha, z. s. 08:49:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Tereza Gecová 09:21:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Markéta Gruberová 09:37:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Jana Šindlerová 09:59:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Alena Žákovská 10:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Elisabetha Schwibs 10:47:29 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
8. Renata Horáková 11:30:49 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
9. Martina Němečková 11:40:09 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Eliška Anna Kubičková 12:03:02 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
11. Kristýna Hájková 12:33:59 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
12. Eliška Kaniová 13:06:55 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
13. Renata Hlaváčová 13:32:24 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
14. Andrea Nováková 14:13:25 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
15. Simona Pirklová 14:18:20 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
16. Anna Rýznerová 14:47:26 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
17. Denisa Vlková 14:52:43 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
18. Věra Záhorová 15:25:22 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
19. Ivana Bohoňková 15:49:45 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
20. Helena Malá 15:56:02 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
21. Věra Mrnková 15:57:34 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
22. Kateřina Ondrušová 16:16:34 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
23. Gabriela Bogušovská 16:20:28 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
24. Lucie Ábelová 16:20:37 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
25. Karolína Jánošíková 16:41:55 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM