# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Tereza Čapková 00:14:57 1. října 2016 Běh města Příbrami
Příbram, areál Nový Rybník
2. Jiří Čípa 00:15:19 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
3. Jakub Gräf 00:15:34 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
4. Tomáš Jaša TJ Baník Stříbro, spolek 00:15:36 19. července 2017 Testovací pětka
Horšovský Týn, atletický stadion
5. Martin Edlman ASK Slavia Praha 00:15:37 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
6. Luboš Gaisl 00:15:40 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
Praha, Stromovka
7. Přemysl Ježek 00:15:42 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Bedřichov – Bronzový závod
Bedřichov
7. Lukáš Kučera 00:15:42 27. května 2017 Česká pojišťovna RunTour Brno
Brno, Brněnská přehrada
8. Sergyi Tkach 00:15:44 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
9. Vít Pavlišta 00:15:45 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
10. Jaroslav Doubek 00:15:46 2. dubna 2016 Běh Máchalkou
Praha 9, lesopark Máchalka
10. Lukáš Soural 00:15:46 30. srpna 2017 Triexpert Cup 2017-dráha
Brno, atletický stadion pod Palackého vrchem
11. Vojtěch Borák 00:15:47 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
12. Lukáš Kourek TJ Nové Město na Moravě z.s. 00:15:51 20. září 2015 Královský běh Kujebinou
Vysoké Mýto, Jungmannovy sady, ZŠ Javornického
13. Jan Zemaník 00:15:52 31. května 2015 Běh mezi náměstími
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody, Místek
14. Martin Holiš 00:15:53 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
15. Tomáš Bystřický 00:15:58 13. července 2016 Běžecká tour – Plzeň (3)
Plzeň, cyklostezka za Baumaxem na Rokycanské třídě
15. Václav Vandrovec 00:15:58 21. června 2017 T-Mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm – Bronzový závod
Rožnov pod Radhoštěm
16. Roman Budil 00:15:59 1. ledna 2016 Novoroční běh kolem sídliště Nad Lužnicí
Tábor, hotel Relax (Varšavská 2708/2)
17. Jan Pernica 00:16:01 22. června 2016 T-Mobile Olympijský běh Praha-Stromovka
Praha, Stromovka
18. Jan Tesarčík 00:16:03 17. května 2017 Pětka na dráze
Frýdek-Místek, stadion TJ Slezan F-M
18. Vojtěch Vondra 00:16:03 1. října 2016 Česká pojišťovna RunTour Praha
Praha
19. Vojtěch Podjukl SK Hranice, z.s. 00:16:07 22. října 2016 Grymovská pětka
Grymov, obecní stodola
19. Filip Záveský 00:16:07 2. května 2015 Letohradská pětka
Letohrad, Orlovna na Orlici
20. Tomáš Blaha 00:16:09 7. července 2017 Hudební pětka na dráze
Olomouc, stadion TJ Lokomotiva Olomouc
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Benard Kimeli 00:27:10 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
2. Mathew Kipkorir Kimeli 00:27:11 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
3. Rhonex Kipruto 00:27:13 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
4. Daniel Chebii 00:27:42 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
5. Gilbert Masai 00:27:45 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
6. Barselius Kipyego 00:27:46 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
7. Japhet Kypiegon Korir 00:27:48 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
8. Teshome Mekonen 00:27:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
9. Justus Kangogo 00:27:51 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
10. Benard Bett 00:27:52 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
11. Amos Kibiwott Kurgat 00:27:53 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
12. Jemal Yimer Mekonnen 00:27:54 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
13. Isaac Kipkoech Langat 00:27:55 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
13. Sondre Nordstad Moen 00:27:55 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
14. Evans Kigen Kurui 00:27:56 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
15. Robert Kipchirchir Mwei 00:28:05 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
16. Abel Kipchumba 00:28:06 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
17. Geoffrey Ronoh 00:28:09 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
18. Abraham Kapsis Kipyatich 00:28:14 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
19. Kenneth Keter 00:28:23 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
19. Amos Mitei 00:28:23 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
20. Ismail Juma 00:28:44 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
21. Almahjoub Dazza 00:28:46 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
22. Joel Kipkoech Kimutai 00:28:50 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha, Staroměstské náměstí
23. Soufiane Bouchiki 00:28:51 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha, Náměstí Republiky
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Barselius Kipyego 00:59:14 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
2. Daniel Wanjiru 00:59:20 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
3. Josphat Kimutai Tanui 00:59:22 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
4. Ismail Juma 00:59:30 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
5. Tamirat Tola 00:59:37 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
6. Adugna Takele 00:59:40 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
7. Nobert Kipkoech Kigen 00:59:42 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
8. Peter Cheruiyot Kirui 00:59:50 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
9. Daniel Kinyua Wanjiru 00:59:51 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Leonard Patrick Komon 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
10. Wilfred Kipkosgei Murgor 00:59:57 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
11. Felix Kipchirchir Kandie 01:00:04 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
12. Nicholas Kipchirch Bor 01:00:09 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
13. Wilfred Kimeli Kimitei 01:00:12 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
14. Philip Kibungei Tarbei 01:00:13 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
15. Aziz Lahbabi 01:00:15 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
16. Abraham Kapsis Kipyatich 01:00:16 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
16. Solomon Kirwa Yego 01:00:16 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
17. Yuta Shitara 01:00:17 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
18. Yohannes Ghebregergish 01:00:21 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
19. Josphat Kiprop Kiptis 01:00:22 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
20. Isaac Kipkoech Langat 01:00:25 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
21. Amanuel Mesel 01:00:26 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
22. Teshome Mekonen 01:00:27 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
23. Geoffrey Ronoh 01:00:28 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha, náměstí Jana Palacha
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Lawrence Cherono 02:07:24 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
2. Felix Kipchirchir Kandie 02:08:14 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
3. Solomon Kirwa Yego 02:08:31 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
4. Gebretsadik Abraha 02:08:47 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
5. Bazu Worku 02:08:48 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
6. Evans Kiplagat Chebet 02:08:50 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
7. Mekuant Ayenew 02:09:00 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
8. Deribe Robi 02:09:05 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
9. Daniel Wanjiru 02:09:25 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
10. Benson Kipruto 02:09:51 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
11. Fikre Assefa 02:10:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
12. Salah Eddine Bounasr 02:10:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
13. Samuel Kiplimo Kosgei 02:10:12 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
14. Yuki Kawauchi 02:10:13 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
15. Nobert Kipkoech Kigen 02:10:29 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
16. Said Aitaddi 02:10:38 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
17. Yohannes Ghebregergish 02:10:44 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
18. Geoffrey Ronoh 02:10:52 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
19. R. Kemboi Chemungor 02:12:09 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
20. Jamel Chatbi 02:12:17 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
21. Hillary Kipchumba 02:13:01 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
22. Gilbert Yegon 02:13:29 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
23. Tesfaye Belay 02:13:59 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
24. Samsom Gebreyohannes 02:14:25 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha, Staroměstské náměstí
25. Joel Kipkoech Kimutai 02:14:38 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Radek Brunner SK Babice 07:11:47 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Daniel Orálek 07:14:58 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Ondřej Velička 07:25:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Christoph Lux 07:26:27 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Jan Ďuk 07:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Marek Jirásek 07:45:10 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Milan Šumný 07:52:23 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
8. Roman Tomášek 07:57:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
9. Filip Švrček 08:03:14 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Martin Hokeš 08:10:25 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
11. Zbyněk Vondrák 08:21:18 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
12. Jaroslav Urban 08:22:04 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
13. Ivan Šarlinger 08:24:48 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
14. Petr Válek 08:27:42 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
15. Jan Lender 08:28:43 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
16. Rudolf Krajča 08:29:33 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
17. Jaroslav Bohdal 08:31:50 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
18. Štěpán Dvořák 08:38:19 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
19. Lenka Horáková 08:42:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
20. Markus Flick 08:46:26 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
21. Dušan Horbaj 08:47:39 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
22. Michaela Dimitriadu Sportovní chůze Praha, z. s. 08:49:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
23. Petr Herejt 08:51:43 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
24. Pavel Marek 08:52:27 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
25. Pavel Sedlák 08:53:38 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady