Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Doporučujeme
Loap Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (7)
středa
28. června 2017
19:00
Praha-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Malá cena Kunětické devítky
středa
28. června 2017
18:00
Ráby, parkoviště u Staročeské hospody
Pardubický
9 km / 4,5 km
Kros
Detail závodu
Triexpert Cup 2017-Obřany
středa
28. června 2017
18:00
Brno, Obřany, poblíž konečné tramvaje č.4
Jihomoravský
8,8 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Hvězdou - Memoriál Vladimíra Fiřta
čtvrtek
29. června 2017
18:00
Praha 6, obora Hvězda, vchod od Petřin
Praha
6,6 km (M) / 3,3 km (Z)
Kros
Detail závodu
Střížovická míle
čtvrtek
29. června 2017
18:00
Ústí nad Labem, Střížovický vrch
Ústecký
2,1 km
Kros
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Krušné hory - long distance
pátek
30. června 2017
23:55
Boží Dar
Karlovarský
62 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
1. července 2017
09:07
Praha, park Stromovka
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
1. července 2017
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Krušné hory - half distance
sobota
1. července 2017
09:00
Boží Dar
Karlovarský
37 km
Smíšený
Detail závodu
Rock Point Horská výzva Krušné hory - short distance
sobota
1. července 2017
10:00
Boží Dar
Karlovarský
16 km
Smíšený
Detail závodu
Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
sobota
1. července 2017
11:00
Hodkovice nad Mohelkou, náměstí
Liberecký
14,2 km / 8 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Lulečská šestka
sobota
1. července 2017
10:00
Nemojany, sokolovna
Olomoucký
6 km
Kros
Detail závodu
Třtická Punčocha
sobota
1. července 2017
10:00
Třtice, kulturní sál
Středočeský
8,8 km
Kros
Detail závodu
Jestřebí kros
sobota
1. července 2017
10:30
Chlívce u Náchoda, Restaurace Fortuna
Královéhradecký
10,8 km
Kros
Detail závodu
Pardubická pětka na dráze
neděle
2. července 2017
10:00 (11:30)
Pardubice, Městský atletický stadion na Dukle (Čs. armády 2515)
Pardubický
5000 m
Jiný
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Lomnická etapa
neděle
2. července 2017
14:00
Lomnice u Tišnova
Jihomoravský
43 km
Smíšený
Detail závodu
Sprint proti radaru
neděle
2. července 2017
12:30
Kacanovy, Český ráj
Liberecký
0,1 km
Silnice
Detail závodu
Doporučujeme
Běžecká tour VAŠÍ LIGY v Brně (5)
pondělí
3. července 2017
18:00
Brno, parkoviště u Anthroposu
Jihomoravský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Boskovická etapa
pondělí
3. července 2017
15:00
Boskovice, náměstí
Jihomoravský
44 km
Smíšený
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Blanenská etapa
úterý
4. července 2017
15:00
Blansko, náměstí
Jihomoravský
43 km
Smíšený
Detail závodu
Sedlecko-prčický trhák
středa
5. července 2017
11:00
Sedlec-Prčice, náměstí v Sedlci
Středočeský
5,5 km
Běh do vrchu
Detail závodu
DIOCHI Kunžatecký kros
středa
5. července 2017
12:00
Kunžak, autokemp Komorník
Jihočeský
42 km / 21 km / 8 km
Kros
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Tišnovská etapa
středa
5. července 2017
15:00
Tišnov, náměstí
Jihomoravský
42 km
Smíšený
Detail závodu
Běh pod Slunečnou
středa
5. července 2017
09:00 (10:00)
Moravský Beroun, areál hřiště TJ Granitol
Olomoucký
8,3 km
Kros
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Olešnická etapa
čtvrtek
6. července 2017
15:00
Olešnice, náměstí
Jihomoravský
42 km
Smíšený
Detail závodu
Lochovice - Plešivec
čtvrtek
6. července 2017
11:00
Lochovice, prezentace ve společenském sále OÚ Lochovice, start u mostu přes Litavku
Středočeský
5,53 km
Běh do vrchu
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Bystřická etapa
pátek
7. července 2017
15:00
Bystřice nad Pernštejnem, náměstí
Jihomoravský
43 km
Smíšený
Detail závodu
Hudební pětka na dráze
pátek
7. července 2017
17:00
Olomouc, stadion TJ Lokomotiva Olomouc
Olomoucký
5000 m
Jiný
Detail závodu
Desítka Moravským krasem
sobota
8. července 2017
18:00
Blansko, Skalní mlýn - informační centrum
Jihomoravský
10 km
Silnice
Detail závodu
Městský běh Karvinou
sobota
8. července 2017
15:00 (17:00)
Karviná – Fryštát, Náměstí TGM
Moravskoslezský
10 km
Detail závodu
Trailová Vitasport desítka na Komárku
sobota
8. července 2017
10:00
Horní Krupka 120, rozhledna Komáří vížka
Ústecký
10 km
Smíšený
Detail závodu
MUM - Moravský Ultramaraton / Cimrmanova etapa
sobota
8. července 2017
08:00
Lomnice u Tišnova, základní škola
Jihomoravský
42 km
Smíšený
Detail závodu
Novolhotská pětka
sobota
8. července 2017
16:00 (18:00)
Nová Lhota, před obecním úřadem
Jihomoravský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Libečovská 14
sobota
8. července 2017
10:00
Podkozí (okr. Beroun), restaurace Srub
Středočeský
14,2 km
Smíšený
Detail závodu
Běh týnišťskými pralesy
sobota
8. července 2017
09:15 (10:00)
Týniště nad Orlicí, Družstevní 936 (tělocvična U dubu)
Královéhradecký
21 km / 10 km / 6 km (rodinný běh 3 km)
Smíšený
Detail závodu
Repechy 22K RUN
neděle
9. července 2017
09:00
Prostějov, parkoviště před halou DDM (Olympijská ul.)
Olomoucký
22 km
Smíšený
Detail závodu
Dvě kola při zdi
úterý
11. července 2017
18:00
Praha 6, obora Hvězda, vchod od Vypichu
Plzeňský
8km (M) / 4,1 km (Z)
Kros
Detail závodu
4. Pekelný kilometr
středa
12. července 2017
17:00 (17:45)
Česká Třebová, Ski areál Peklák
Pardubický
1 km
Běh do vrchu
Detail závodu
5000 a 10000 m na dráze
středa
12. července 2017
19:00
Písek, atletický stadion (U Papírny 329)
Jihočeský
10000 m / 5000 m
Jiný
Detail závodu
Tichavská tůňka
středa
12. července 2017
17:00 (17:30)
Tichá, sportovní areál Tůňka, za cestičkou OV
Moravskoslezský
3 km
Silnice
Detail závodu
Triexpert Cup 2017-dráha
středa
12. července 2017
Brno, Palackého vrch
Jihomoravský
10 km
Jiný
Detail závodu
Běh na Hvězdu
sobota
15. července 2017
13:00 (14:30)
Police nad Metují, Masarykovo náměstí
Královéhradecký
8,9 km / 5 km
Smíšený
Detail závodu
Doporučujeme
Česká pojišťovna RunTour Olomouc
sobota
15. července 2017
14:30
Olomouc, Smetanovy sady
Olomoucký
5 km / 10 km
Silnice
Detail závodu
Hvězdonice - Ondřejov
sobota
15. července 2017
11:00
Hvězdonice, pravý břeh Sázavy, obec Merida, u jezu
Středočeský
5,75 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Nemojská devítka
sobota
15. července 2017
10:00
Nemojany, sokolovna
Olomoucký
9 km
Silnice
Detail závodu
Butovský kros, Memoriál Karla Formánka
sobota
15. července 2017
16:30
Butoves, pohostinství Butovanka
Královéhradecký
8,6 km
Smíšený
Detail závodu
SPA RUN Mariánské Lázně
sobota
15. července 2017
10:00 (14:00)
Mariánské Lázně, sportovní areál Victoria
Karlovarský
6,4 km
Smíšený
Detail závodu
Memoriál Petra Šimka
sobota
15. července 2017
10:00
Kounice u Českého Brodu, fotbalové hřiště
Středočeský
10 km
Silnice
Detail závodu
Horský běh Perštejn - Klínovec
sobota
15. července 2017
11:00
Perštejn, Pomník Václava Řezáče
Ústecký
17,2 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Biatec Race z Moravy do Prahy
sobota
15. července 2017
Valtice
Jihomoravský
345 km
Smíšený
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS