Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Běh kolem Vízmburku
středa
21. února 2018
16:30
Havlovice, Kulturní dům
Královéhradecký
6 km
Smíšený
Detail závodu
Vítkovská 10
středa
21. února 2018
19:00
Praha 3, vrch Vítkov, u Památníku Národního osvobození
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Doporučujeme
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3)
sobota
24. února 2018
11:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Rohálovská desítka
sobota
24. února 2018
09:40 (12:00)
Prusinovice, kulturní dům
Zlínský
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na Čerčanský chlum
sobota
24. února 2018
11:00
Čerčany, ZŠ
Středočeský
4,4 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Železnohorák
sobota
24. února 2018
13:00
Bezděkov u Chotěboře, náves
Vysočina
5,2 km
Běh do vrchu
Detail závodu
innogy Winter Run Praha
sobota
24. února 2018
10:30 (11:30)
Praha 6, Ladronka
Praha
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Běh městským parkem „Ganajova stezka“
sobota
24. února 2018
10:00
Stříbro, městský stadion (Palackého ul.)
Plzeňský
5,4 km
Smíšený
Detail závodu
Lotharův běh
sobota
24. února 2018
14:00
Děčín 24-Krásný Studenec, před domem čp. 69
Ústecký
10 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Dolem 9. květen
sobota
24. února 2018
10:00
Stonava, opuštěný těžební areál
Moravskoslezský
14,5 km / 10 km
Smíšený
Detail závodu
Čelovkový běh Třebeň
sobota
24. února 2018
17:00 (18:00)
Třebeň, Kulturní středisko
Karlovarský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Malá cena Zlobice
sobota
24. února 2018
08:50 (10:30)
Kuřim, Orlovna (Křížkovského 55)
Jihomoravský
7,3 km
Kros
Detail závodu
Ježník Run 17/18
neděle
25. února 2018
09:30
Krnov-Ježník, Léčebna Ozón
Moravskoslezský
3,9 km
Kros
Detail závodu
Běžecký dvojboj
neděle
25. února 2018
10:30
Kadaň, atletický stadion
Ústecký
3000 m + 800 m
Jiný
Detail závodu
Běh u Žida
neděle
25. února 2018
14:00
Olomouc-Nový Svět, restaurace U Žida (Sudova ulice)
Olomoucký
6,5 km
Silnice
Detail závodu
Krnovský přebor v krosovém běhu
neděle
25. února 2018
09:30
Krnov-Ježník, Léčebna Ozón
Moravskoslezský
10 km
Kros
Detail závodu
Narozeninová pětka
pátek
2. března 2018
16:30
Kladno, Městský stadion - Sletiště
Středočeský
5 km
Smíšený
Detail závodu
PALESTRA KBELSKÁ 10
sobota
3. března 2018
10:00 (12:30)
Praha 9-Kbely, ul. Železnobrodská
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Plzeňská padesátka / Březnový maraton, půlmaraton a běh na 10 km okolo Boleváku
sobota
3. března 2018
10:00
Plzeň-Bolevec, parkoviště u autokempu Ostende
Plzeňský
50 km / 42,2 km / 21,1 km / 10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
3. března 2018
09:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Večerní Týnský kros
sobota
3. března 2018
18:00
Týn n/Vltavou, prezentace: loděnice RK-Týn (Vinařického náměstí 213), start: začátek cyklostezky
Jihočeský
15 km / 8,5 km
Smíšený
Detail závodu
Ústecká VitaSport desítka
sobota
3. března 2018
11:00
Ústí nad Labem, cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky
Ústecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Zubr Grymovská 10
sobota
3. března 2018
11:00
Grymov, obecní stodola
Olomoucký
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
3. března 2018
09:07
Praha 7, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Ludgeřovická patnáctka
sobota
3. března 2018
09:00 (10:00)
Ludgeřovice, areál hřiště TJ Ludgeřovice
Moravskoslezský
15 km
Silnice
Detail závodu
Úpická desítka
neděle
4. března 2018
13:00 (13:30)
Úpice, Městský sál
Královéhradecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Jarní přespolní běh v Lounech - Memoriál Lucie Náprstkové
neděle
4. března 2018
09:00 (12:20)
Louny, park za cyklistickým stadionem u Dobroměřic
Ústecký
7,8 km
Kros
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
4. března 2018
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
DIOCHI Roštejnský kros
neděle
4. března 2018
12:00
Řásná, autokemp
Jihočeský
28 km / 17 km / 8 km
Kros
Detail závodu
Velká cena východních Čech v bězích 2018
neděle
4. března 2018
10:00
Hradec Králové
Královéhradecký
42,195 km až 3 km
Smíšený
Detail závodu
Sri Chinmoy 1/2maraton
neděle
4. března 2018
10:00
Zlín, Průmyslová zóna Příluky, před budovou Madal Bal
Zlínský
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Běhání se svíčkou
středa
7. března 2018
15:20 (17:05)
Vyškov, Atletický stadion Za parkem
Jihomoravský
3 km
Jiný
Detail závodu
Štafetový běh Lány - Praha
středa
7. března 2018
13:00
Lány, vchod do zámecké obory
Středočeský
37 km
Silnice
Detail závodu
Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
sobota
10. března 2018
08:30 (12:00)
Pečky, sportovní hala; start: před parkem Svobody u hasičské zbrojnice
Středočeský
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh kolem Myslivny
sobota
10. března 2018
09:00 (10:30)
Brno-Nový Lískovec, ZŠ Kamínky 5
Jihomoravský
10,6 km / 5,6 km
Smíšený
Detail závodu
Těškovský okruh
sobota
10. března 2018
09:30 (11:00)
Těškov, hřiště FC Těškov
Plzeňský
7,3 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Boreč
sobota
10. března 2018
14:00
Vchynice, u Hostince
Ústecký
7 km
Kros
Detail závodu
Běh Michalským výpadem
sobota
10. března 2018
10:00 (10:15)
Olomouc, stadion AK Olomouc
Olomoucký
10 km
Smíšený
Detail závodu
Běžecký závod Na Kopcích
sobota
10. března 2018
09:45 (10:20)
Třebíč, ZŠ Na Kopcích, atletický stadion
Vysočina
7,6 km (M) / 3,9 km (Ž, M70+)
Kros
Detail závodu
Vožický vytrvalostní běh
sobota
10. března 2018
10:00 (11:00)
Mladá Vožice, před MŠ (ul. Milady Jungmanové)
Jihočeský
14 km / 7 km
Smíšený
Detail závodu
Klatovská desítka
sobota
10. března 2018
10:00
Klatovy, krytý plavecký bazén (Dr. Sedláka 829)
Plzeňský
10 km (M) / 4,5 km (Ž, M70+)
Silnice
Detail závodu
Mořkovský zajíc
sobota
10. března 2018
09:30
Mořkov, prezentace: sportovní hřiště TJ (ul. Sportovní 463)
Moravskoslezský
10 km / 3 km
Silnice
Detail závodu
Mořkovský zajíček
sobota
10. března 2018
11:00
Mořkov, sportovní hřiště TJ (ul. Sportovní 463)
Moravskoslezský
0,72 km a kratší
Smíšený
Detail závodu
Memoriál Evy Hrabové
sobota
10. března 2018
13:30
Sušice, spojnice ulic Pod Svatoborem a U Kapličky
Plzeňský
4,5 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Žabí běh
neděle
11. března 2018
11:00
Prachov, MPČR, u vstupu do Prachovských skal (Prachov 37)
Královéhradecký
7 km / 2 km
Smíšený
Detail závodu
Kobeřická dvacítka
neděle
11. března 2018
09:00
Kobeřice, areál TJ Sokol
Moravskoslezský
20 km
Silnice
Detail závodu
Zimní pohár Srchu 5. závod
středa
14. března 2018
18:00
Srch, prezentace: FC Titanic Srch; start: ul. Pohránovská
Královéhradecký
9,025 km
Silnice
Detail závodu
Hala SABZO
středa
14. března 2018
18:00
Praha 7, atletická hala PSK Olymp Praha (Za Císařským mlýnem 1063)
Praha
3 km / 1 km
Jiný
Detail závodu
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
středa
14. března 2018
17:30
Teplice-Doubravka, za tenisovými kurty na Panoramě
Ústecký
4 km
Kros
Detail závodu
Březnový běh Smetanovými sady
čtvrtek
15. března 2018
18:00
Olomouc, Smetanovy sady (hudební pavilon)
Olomoucký
6,5 km
Silnice
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS