# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Lukáš Jíra 00:17:10 19. května 2018 Hostivice Run
Hostivice, Na Hrázi (u Litoveckého rybníku)
2. Gladys Jepkurui Biwott 00:17:14 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
3. Zita Kácser 00:17:15 12. srpna 2017 Vnorovská desítka
Vnorovy, ZŠ
4. Barbora Jíšová 00:17:19 8. září 2018 Adidas Běh pro ženy
Praha 1, Náměstí Republiky
5. Dmytro Baranivskyj 00:17:30 19. května 2018 Hostivice Run
Hostivice, Na Hrázi (u Litoveckého rybníku)
6. Ľubomira Maníková 00:17:34 12. srpna 2017 Vnorovská desítka
Vnorovy, ZŠ
7. Michaela Drábková 00:17:36 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
8. Tereza Zimovjanová PSK Olymp Praha, z.s. 00:17:38 12. července 2017 5000 a 10000 m na dráze
Písek, atletický stadion (U Papírny 329)
9. Vlaďka Hrstková 00:17:39 16. května 2017 Lomcovák
Praha 4, Krčský les, Velký altán
9. Tereza Lajdová 00:17:39 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
10. Petr Lochman 00:17:40 29. července 2015 Loap Pražská běžecká tour - červencový závod
Praha 4-Braník, stan mezi sportovišti areálu Hamr Braník a Vltavou
11. Martin Šrámek 00:17:42 19. května 2018 Hostivice Run
Hostivice, Na Hrázi (u Litoveckého rybníku)
11. Tereza Zuzánková 00:17:42 16. května 2017 Lomcovák
Praha 4, Krčský les, Velký altán
12. Petra Kotlíková 00:17:47 8. září 2018 Adidas Běh pro ženy
Praha 1, Náměstí Republiky
12. Lenka Koubková 00:17:47 1. března 2019 Narozeninová pětka
Kladno, Městský stadion - Sletiště
12. Regina Procházková 00:17:47 30. května 2018 Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (6)
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
12. Ondřej Škoda 00:17:47 21. října 2018 Okolo Ostaše
Police nad Metují, lyžařský areál Nebíčko
13. Petra  Vašinová 00:17:48 14. července 2018 Česká pojišťovna RunTour Olomouc
Olomouc, Smetanovy sady
14. Lenka Masná PSK Olymp Praha, z.s. 00:17:49 9. března 2019 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
14. Patrícia Puklová 00:17:49 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
14. Valerie Soukupová 00:17:49 16. dubna 2016 Česká pojišťovna RunTour České Budějovice
České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II.
15. Marta Fenclová AC Pardubice 00:17:53 1. listopadu 2015 Běh Horními Ředicemi
Horní Ředice, fotbalové hřiště
16. Daniela Havránková 00:17:55 8. září 2018 Adidas Běh pro ženy
Praha 1, Náměstí Republiky
17. Adéla Esentiérová 00:17:56 17. června 2016 Mezinárodní Večerní běh Bruntálem
Bruntál, náměstí Míru
17. Lenka Jančaříková AAC Brno 00:17:56 17. února 2018 Modřický pohár
Modřice, ZŠ Benešova 332
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Joyciline Jepkosgei 00:29:43 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
2. Fancy Chemutai 00:30:06 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
3. Caroline C. Kipkirui 00:30:19 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
4. Diana Chemtai Kipyokei 00:30:23 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
5. Violah Jepchumba 00:30:25 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
6. Sheila Chepkirui Kiprotich 00:30:28 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
7. Peres Jepchirchir 00:30:55 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
8. Dorcas Jepchirchir Tuitoek 00:31:17 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
9. Perine Nenkampi 00:31:25 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
10. Rosemary M. Wanjiru 00:31:34 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
11. Stacy Chepkemboi Ndiwa 00:31:37 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
12. Loice Chemnung 00:31:50 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
13. Linah Cheruto 00:32:08 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
14. Kidsan Alema 00:32:10 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
15. Shitae Eshete 00:32:11 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
16. Sarah Van Der Wielen-lahti 00:32:23 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
17. Yuka Takashima 00:32:26 8. září 2018 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
18. Viola Jelagat 00:32:37 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
19. Belaynesh Tsegaye 00:32:52 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
20. Caroline Cheptanui Kilel 00:32:53 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
21. Eva Vrabcová Nývltová 00:33:07 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
22. Eva Vrabcová-nývltová 00:33:08 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
23. Agnieszka Gortel-maciuk 00:33:11 2. listopadu 2013 Hornická desítka
Frýdek-Místek, Národní dům v Místku
24. Iulia Shmatenko 00:33:18 9. září 2017 Birell Grand Prix
Praha 1, Náměstí Republiky
25. Mizuki Matsuda 00:33:19 5. září 2015 Birell Grand Prix Praha
Praha 1, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Joyciline Jepkosgei 01:04:52 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
2. Joan Melly 01:05:04 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
3. Violah Jepchumba 01:05:22 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
4. Caroline Chepkoech Kipkirui 01:06:09 7. dubna 2018 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
5. Worknesh Degefa 01:06:14 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
6. Mary Keitany 01:06:39 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
7. Fancy Chemutai 01:06:57 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
8. Peres Jepchirchir 01:07:18 12. září 2015 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
9. Nancy Jepkosgei Kiprop 01:07:22 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
10. Lucy Cheruiyot 01:07:23 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
11. Netsanet Gudeta 01:07:30 23. června 2018 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
12. Valary Jemeli Aiyabei 01:07:49 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
13. Gladys Chesir 01:07:51 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
14. Jordan Hasay 01:07:55 1. dubna 2017 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
15. Yvonne Jelagat 01:08:19 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
16. Yebrgual Melese 01:08:21 28. března 2015 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
17. Afera Godfay 01:08:32 17. září 2016 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
18. Rose Chelimo 01:08:33 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
19. Gladys Jepkemoi Yator 01:08:39 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
20. Sutume Asefa 01:08:40 20. května 2017 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary
Karlovy Vary, nábř. Osvobození
21. Angela Jemesunde Tanui 01:08:42 20. června 2015 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
22. Lucy Karimi 01:08:43 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
23. Mary Jepkosgei Keitany 01:08:53 25. června 2016 Mattoni 1/2Maraton Olomouc
Olomouc, Horní náměstí
24. Isabella Bosibori Ochichi 01:09:03 2. dubna 2016 Sportisimo 1/2Maraton Praha
Praha 1, náměstí Jana Palacha
25. Stacy Chepkemboi Ndiwa 01:09:09 16. září 2017 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Mírové náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Valary Jemeli Aiyabei 02:21:57 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
2. Amane Beriso 02:22:15 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
3. Tadelech Bekele 02:22:23 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
4. Yebrgual Melese 02:23:49 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
5. Hirut Tibebu 02:24:04 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
6. Bornes Jepkirui Kitur 02:24:19 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
7. Lucy Karimi 02:24:46 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
8. Sara Moreira 02:24:49 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
9. Purity C. Rionoripo 02:25:00 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
10. Belaynesh Oljira 02:25:13 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
11. Letebrhan Haylay 02:25:24 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
12. Janet Jelagat Rono 02:26:31 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
13. Feyse Tadese 02:26:46 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
14. Ashete Bekere 02:26:55 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
15. Carla Salome Rocha 02:27:08 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
16. Betelhem Moges 02:27:20 3. května 2015 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu
Praha, Staroměstské náměstí
17. Risper Chebet 02:27:23 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
18. Amane Gobena 02:27:43 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
19. Marta Lema 02:28:02 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
20. Rael Kiyara Nguriatukei 02:28:46 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
21. Mulu Seboka 02:29:17 7. května 2017 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
22. Eva Vrabcová Nývltová PSK Olymp Praha, z.s. 02:29:41 5. listopadu 2017 New York City Marathon
New York
23. Susan Jeptoo 02:30:50 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
24. Flomena Chepchirchir 02:32:10 6. května 2018 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
25. Beatrice J. Toroitich 02:32:17 8. května 2016 Volkswagen Maraton Praha, MČR v maratonu mužů a žen
Praha 1, Staroměstské náměstí
# Jméno a příjmení Oddíl Výsledek Datum Závod
1. Radka Churaňová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07:22:16 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
2. Tereza Zuzánková AC Turnov, z. s. 08:03:49 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
3. Kateřina Kašparová 08:32:00 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
4. Michaela Dimitriadu Sportovní chůze Praha, z. s. 08:34:01 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
5. Lenka Horáková 08:42:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
6. Tereza Gecová 09:21:15 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
7. Markéta Gruberová 09:37:22 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
8. Antje Krause 09:43:10 27. října 2018 Plzeňská třicítka, dvacítka a maraton na dráze
Plzeň, Atletický stadion Města Plzně (Vejprnická 36)
9. Jana Šindlerová 09:59:55 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
10. Iveta Bodnarová 10:36:35 27. října 2018 Plzeňská třicítka, dvacítka a maraton na dráze
Plzeň, Atletický stadion Města Plzně (Vejprnická 36)
11. Alena Žákovská 10:37:39 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
12. Kristýna Junková 10:43:38 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
13. Elisabetha Schwibs 10:47:29 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
14. Jitka Černá 10:55:49 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
15. Marie Brenková 11:20:36 24. března 2018 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
16. Renata Horáková 11:30:49 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
17. Martina Němečková 11:40:09 26. března 2016 MČR v běhu na 100km, Březnový maraton, půlmaraton a 10km ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
18. Štěpánka Herradová 11:54:04 1. září 2018 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
19. Eliška Anna Kubičková 12:03:02 25. března 2017 MČR v běhu na 100 km a maraton ve Štruncových sadech
Plzeň, Štruncovy sady
20. Jana Portašíková 12:16:16 1. září 2018 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
21. Kristýna Hájková 12:33:59 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM
22. Věra Mrnková 12:36:01 2. září 2017 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
23. Nela Vondrková 12:44:56 27. října 2018 Plzeňská třicítka, dvacítka a maraton na dráze
Plzeň, Atletický stadion Města Plzně (Vejprnická 36)
24. Iveta Fořtová 12:58:25 1. září 2018 Baroko ultra
Plasy, Areál Velká louka
25. Eliška Kaniová 13:06:55 17. června 2016 Krakonošova stovka
Vrchlabí, prezentace: DDM Pelíšek, start: Náměstí TGM