Registrujte si vlastní účet

Vytvořte si vlastní kartu, srovnávejte výsledky a zúčastněte se našich závodů!


Zaregistrujte se a staňte se členem běžecké komunity na portálu Českýběh.cz. Nabízíme vám různé formy registrace počínaje možností využít osobní „Kartu běžce“ až po členství v „Českém běžeckém klubu“.

Co je Karta běžce?

Karta běžce je individuální službou pro vás, kteří chcete mít na jednom místě pohromadě všechno ze svého světa běhání. Bude vám sloužit nejen jako přehled vlastních výkonů na závodech, žebříčků, ale také ke sdílení svých běžeckých výkonů s přáteli, k porovnávání se a k mnohému dalšímu.

Dvě verze Karty běžce:

Plná verze

V plné verzi – získáváte plný přístup ke Kartě běžce. Kromě základních přehledů absolvovaných závodů a statistik si můžete vést tréninkový deník, vybírat z tréninků od renomovaných trenérů a běžců, porovnávat své výkony s vašimi běžeckými přáteli, plánovat si závody.

  • Pro aktivaci je potřeba být členem klubu registrovaného u Českého atletického svazu, pokud členem jste plnou verzi máte zdarma.
  • Nejste zatím členem žádného klubu? Nezoufejte. Nabízíme vám možnost vstoupit do Českého běžeckého klubu. Členství vás bude stát symbolických 100 Kč ročně a získáte kromě přístupu na Kartu běžce další výhody.

Základní verze

V základní verzi – získáváte přístup k přehledu vámi absolvovaných závodů nebo k žebříčkům podle jednotlivých tratí. Základní verze je zcela zdarma a pro aktivaci stačí pouze vaše jméno a příjmení, emailová adresa a ročník narození.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků
Heslo musí mít minimálně 6 znaků
  • Partneři Českého
    běžeckého klubu