# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lawrence Cherono (KEN) M (1.) M39 (1.) 1988 02:07:24 02:07:24
2. 2. Felix Kipchirchir Kandie (KEN) M (2.) M39 (2.) 1987 02:08:14 02:08:14
3. 3. Solomon Kirwa Yego (KEN) M (3.) M39 (3.) 1987 02:08:31 02:08:31
4. 4. Daniel Wanjiru (KEN) M (4.) M39 (4.) 1992 02:09:25 02:09:25
5. 5. Samuel Kiplimo Kosgei (KEN) M (5.) M39 (5.) 1986 02:10:12 02:10:12
6. 6. Nobert Kipkoech Kigen (KEN) M (6.) M39 (6.) 1993 02:10:29 02:10:29
7. 7. Yohannes Ghebregergish (ERI) M (7.) M39 (7.) 1989 02:10:44 02:10:44
8. 8. Peter Cheruiyot Kirui (KEN) M (8.) M39 (8.) 1988 02:15:34 02:15:34
9. 9. Wissem Hosni (TUN) M (9.) M39 (9.) 1985 02:17:13 02:17:11
10. 10. Patrick Kipyegon Terer (KEN) M (10.) M39 (10.) 1990 02:17:20 02:17:20
11. 11. Vagner Da Silva Noronha (BRA) M (11.) M39 (11.) 1984 02:18:45 02:18:42
12. 12. Ilia Tiapkin (KGZ) M (12.) M39 (12.) 1991 02:19:19 02:19:17
13. 13. Nelson Cruz (POR) CLUBE PEDRO PESSOA M (13.) M39 (13.) 1977 02:21:28 02:21:25
14. 14. Juraj Vitko (SVK) MKŠS KYSUCKÉ NOVÉ MESTO M (14.) M39 (14.) 1986 02:21:52 02:21:52
15. 15. Petr Pechek (CZE) TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. M (15.) M39 (15.) 1983 02:22:14 02:22:12
16. 16. Lucy Karimi (KEN) Ž (1.) Z34 (1.) 1986 02:24:46 02:24:44
17. 17. Robert Krupička (CZE) TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ, Z.S. M (16.) M39 (16.) 1978 02:24:56 02:24:55
18. 18. Purity C. Rionoripo (KEN) Ž (2.) Z34 (2.) 1993 02:25:00 02:24:58
19. 19. Risper Chebet (KEN) Ž (3.) Z34 (3.) 1992 02:27:23 02:27:21
20. 20. Marta Lema (ETH) Ž (4.) Z34 (4.) 1990 02:28:02 02:28:02
21. 21. Pavel Dymák (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (17.) M39 (17.) 1987 02:28:03 02:28:03
22. 22. Rael Kiyara Nguriatukei (KEN) Ž (5.) Z34 (5.) 1983 02:28:46 02:28:44
23. 23. Hamza Aydo?an (TUR) M (18.) M39 (18.) 1990 02:29:32 02:29:29
24. 24. Eva Vrabcová Nývltová (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. Ž (6.) Z34 (6.) 1986 02:30:10 02:30:08
25. 25. Jan Kohut (CZE) VSK Univerzita Brno M (19.) M39 (19.) 1985 02:30:56 02:30:53
26. 26. Jan Pichl (GBR) SALFORD HARRIERS M (20.) M39 (20.) 1982 02:31:33 02:31:30
27. 27. Hirut Tibebu (ETH) Ž (7.) Z34 (7.) 1994 02:31:45 02:31:42
28. 28. Beatrice J. Toroitich (KEN) Ž (8.) Z39 (1.) 1981 02:32:17 02:32:14
29. 29. Zdeněk Pichl (CZE) M (21.) M39 (21.) 1983 02:32:18 02:32:15
30. 30. Elizabeth C. Rumokol (KEN) Ž (9.) Z34 (8.) 1983 02:32:48 02:32:46
31. 31. Milan Hochmut (CZE) AK ŠKODA Plzeň M (22.) M39 (22.) 1987 02:34:56 02:34:53
32. 32. Daniel Orálek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (23.) M49 (1.) 1970 02:35:44 02:35:40
33. 33. Oliver Herrmann (SUI) M (24.) M39 (23.) 1980 02:36:25 02:36:18
34. 34. Radek Brunner (CZE) SK BABICE M (25.) M44 (1.) 1974 02:37:57 02:37:53
35. 35. Petr Mandík (CZE) SK CHOTĚBOŘ M (26.) M49 (2.) 1969 02:38:22 02:38:16
36. 36. Martin Frelich (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (27.) M49 (3.) 1971 02:38:42 02:38:39
37. 37. Jindřich Tučan (CZE) Spartak Praha 4 M (28.) M39 (24.) 1978 02:39:49 02:39:45
38. 38. Robert Míč (CZE) VSK Univerzita Brno M (29.) M39 (25.) 1992 02:40:29 02:40:27
39. 39. Jiří Csirik (CZE) ATLETIKA PÍSEK, Z.S. M (30.) M39 (26.) 1992 02:40:29 02:40:26
40. 40. Viktoriia Poliudina (KGZ) Ž (10.) Z34 (9.) 1989 02:40:36 02:40:34
41. 41. Tomáš Eisner (CZE) Atletika Klatovy M (31.) M39 (27.) 1987 02:40:47 02:40:44
42. 42. Cruz Nonata Da Silva (BRA) Ž (11.) Z44 (1.) 1974 02:41:09 02:41:08
43. 43. Jakub Exner (CZE) Atletika Jihlava M (32.) M39 (28.) 1983 02:41:18 02:41:13
44. 44. Claire Mc Carthy (IRL) Ž (12.) Z44 (2.) 1976 02:42:04 02:42:00
45. 45. Michal Kovář (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (33.) M49 (4.) 1971 02:42:30 02:42:27
46. 46. Pavel Frelich (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (34.) M49 (5.) 1971 02:42:41 02:42:38
47. 47. Artur Socha (POL) SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE M (35.) M39 (29.) 1989 02:43:43 02:43:36
48. 48. Jakub Schoř (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (36.) M39 (30.) 1983 02:44:03 02:44:01
49. 49. Olonbayar Jamsran (MGL) M (37.) M39 (31.) 1993 02:45:14 02:45:14
50. 50. Michal Procházka (CZE) Univerzitní sportovní klub Praha M (38.) M39 (32.) 1982 02:45:31 02:45:16