Datum Název závodu / seriálu Pořadatel Délka / typ tratě
17. června 2018 Žlutický čtvrtmaraton
ZŠ a ZUŠ Žlutice
  • 5 km
    Silnice
  • 10 km
    Silnice
17. června 2018 Běh zámeckým parkem (Kravaře)
Prajzský BK Kravaře
17. června 2018 Běh přes Červený vrch
TJ Dolní Čermná, Městys Dolní Čermná
17. června 2018 Inov-8 Gladiator Race Holice
Sportvisio, z.s.
  • 6 km
    Kros
16. června 2018 Krakonošova stovka
DDM Pelíšek Vrchlabí
16. června 2018 Trailový běh při Velké ceně města Úval
Tři pro zdraví, z.s.
16. června 2018 Kounovský kros
TRI CLUB Dobruška, z.s.
16. června 2018 Běh Vítkovicemi
MK Seitl Ostrava
16. června 2018 Kros Sázava
Simona Poláčková
16. června 2018 Lesempolem
Jiří Skoták
  • 10 km
    Kros
16. června 2018 Příbramský půlmaraton
Tri Klub Příbram
16. června 2018 Neveklovské běhy
Renata Mošničková
  • 1.8 km
    Smíšený
  • 5 km
    Smíšený
16. června 2018 Fatra Desítka okolo komína
AGROFERT Run
  • 10 km
    Silnice
16. června 2018 Chýňská pětka
BK Chýně
16. června 2018 Běh o pohár města Kunovice a EPS
EPS aktivity, z.s.
  • 3.4 km
    Silnice
  • 6.8 km
    Silnice
16. června 2018 Night Trail Run Staré Město u Uherského Hradiště
RUSAVSKÁ SPORTOVNÍ, z.s.
  • 9 km
    Smíšený
16. června 2018 Běh Jana Opletala
Mgr. Jiří Peřina
16. června 2018 Kilpi Trail Running Cup - Kralický půlmaraton
SportGroup.cz
16. června 2018 Inov-8 Gladiator Race Holice
Sportvisio, z.s.
  • 6 km
    Kros
16. června 2018 Běh neutronů
TJ Spartak Třebíč, spolek - oddíl atletiky
  • 2.5 km
    Silnice
  • 5 km
    Silnice
  • 10 km
    Silnice
15. června 2018 Okolo Rudného
Běžec Vysočiny z.s.
15. června 2018 2. Zemská míle - večerní závod
Activity Lanškroun
15. června 2018 Night Gladiator Race Holice
Sportvisio, z.s.
  • 3 km
    Kros
14. června 2018 Lysolajský běh
MČ Praha - Lysolaje
14. června 2018 O2 Pražská štafeta
Prague International Marathon, spol. s r.o.
  • 20 km
    Silnice
14. června 2018 Běh okolo Špilberku
Běžecký spolek z.s. a Sportuj s námi, z.s.
13. června 2018 Triexpert Cup - dráha
Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.
13. června 2018 1. horský běh na Kladensku - Běh na Velký vrch
TJ Sokol Unhošť
13. června 2018 BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
BK BĚKODO při TJ Lokomotiva Teplice
13. června 2018 Poběž a uvidíš!
Oční centrum Ottlens, Šumperk
  • 9.3 km
    Kros
13. června 2018 Memoriál Václava Čevony
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
13. června 2018 O2 Pražská štafeta
Prague International Marathon, spol. s r.o.
  • 20 km
    Silnice
12. června 2018 Běh pro Zuzanku
AC SAKÉ KATEŘINKY, z. s.
12. června 2018 BĚH PRO THOMAYERKU
SportGroup.cz
  • 4.2 km
    Silnice
  • 8.4 km
    Silnice
12. června 2018 RM Hradecký pohár
HSK Cycling team
12. června 2018 Hodkovičská sedma
AVC Praha
  • 3.5 km
    Kros
  • 7 km
    Kros
10. června 2018 Listonošův krpál
AVC Praha a KOPEC, z.s.
10. června 2018 Běh historickým Stříbrem - Memoriál Petra Bursíka
Město Stříbro
  • 7 km
    Silnice
10. června 2018 Konopišťská desítka
Spolek BENEŠOV ŽIJE SPORTEM a Atletika Benešov
  • 3.2 km
    Smíšený
  • 10 km
    Smíšený
10. června 2018 Eleven půlmaraton Praha - Brandýs - doplňkový závod na 10 km
AC Praha 1890
  • 10 km
    Silnice
10. června 2018 Eleven půlmaraton Praha - Brandýs
AC Praha 1890
  • 21.097 km
    Silnice
10. června 2018 Báječný letní kros
Báječné ženy v běhu
  • 4 km
    Kros
  • 8 km
    Kros
10. června 2018 Přespolní běh areálem zdraví Chábory
SH ČMS - SDH Chábory
9. června 2018 Běh pro paměť národa
Gymnázium Třebíč
9. června 2018 Běh pro paměť národa
Tomáš Heller
9. června 2018 Běh pro paměť národa
Markéta Čekanová
9. června 2018 Běh pro paměť národa
Petr Zavadil
  • 5 km
    Smíšený
  • 10 km
    Smíšený
9. června 2018 Antonínský kros
Eurofoam sport team
  • 4.8 km
    Kros
  • 8.6 km
    Kros
9. června 2018 Běh kolem Orlíku
Sportace z.s. a tým Équipe sans limites
9. června 2018 Běh na Kohout a zpět
Manželé Kožíškovi