Název závodu Termín / start Místo Délka tratí / Druh závodu
Pražská běžecká tour VAŠÍ LIGY (3)
sobota
23. února 2019
11:00
Praha 4-Braník, cyklostezka (U Kempinku 2)
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Běh městským parkem „Ganajova stezka“
sobota
23. února 2019
10:00
Stříbro, městský stadion (Palackého ul.)
Plzeňský
5,4 km
Smíšený
Detail závodu
Maraton Jana Buly
sobota
23. února 2019
10:00 (11:00)
Moravské Budějovice, Orlovna (ul. Chelčického 885)
Vysočina
42,195 km
Silnice
Detail závodu
Běh Dolem 9. květen
sobota
23. února 2019
10:00
Stonava, opuštěný těžební areál
Moravskoslezský
14,5 km / 10 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Čerčanský chlum
sobota
23. února 2019
11:00
Čerčany, ZŠ
Středočeský
4,34 km
Běh do vrchu
Detail závodu
innogy Winter Run Praha
sobota
23. února 2019
10:30 (11:30)
Praha 6, Ladronka
Praha
8 km / 4 km
Silnice
Detail závodu
Železnohorák
sobota
23. února 2019
13:00
Bezděkov u Chotěboře, náves
Vysočina
5,2 km
Běh do vrchu
Detail závodu
Memoriál Františka Ohery
sobota
23. února 2019
10:00
Ostrava-Třebovice, Třebovický mlýn
Moravskoslezský
42,195 km / 21,097 km / 10,55 km
Silnice
Detail závodu
Rohálovská desítka
sobota
23. února 2019
09:40 (12:00)
Prusinovice, kulturní dům
Zlínský
10 km
Silnice
Detail závodu
Lotharův běh
sobota
23. února 2019
14:00
Děčín-Krásný Studenec, před domem čp. 69
Ústecký
10 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Kokšín
sobota
23. února 2019
19:00
Spálené Poříčí, zámek
Plzeňský
16 km
Kros
Detail závodu
Malá cena Zlobice
sobota
23. února 2019
08:50 (10:30)
Kuřim, Orlovna (Křížkovského 55)
Jihomoravský
7,3 km
Kros
Detail závodu
Ježník Run 3
neděle
24. února 2019
09:30
Krnov-Ježník, Léčebna Ozón
Moravskoslezský
3,9 km
Kros
Detail závodu
Běžecký dvojboj
neděle
24. února 2019
10:30
Kadaň, atletický stadion
Ústecký
3 km + 800 m
Dráha
Detail závodu
Běh u Žida
neděle
24. února 2019
15:00
Olomouc-Nový Svět, restaurace U Žida (Sudova ulice)
Olomoucký
6,5 km
Silnice
Detail závodu
Narozeninová pětka
pátek
1. března 2019
16:30
Kladno, Městský stadion - Sletiště
Středočeský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na 2 míle Zlín
sobota
2. března 2019
09:00
Zlín, U Tescomy 244
Zlínský
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Ludgeřovická patnáctka
sobota
2. března 2019
09:00 (10:00)
Ludgeřovice, areál hřiště TJ Ludgeřovice
Moravskoslezský
15 km
Silnice
Detail závodu
Večerní Týnský kros
sobota
2. března 2019
18:00
Týn nad Vltavou, prezentace: loděnice RK-Týn (Vinařického náměstí 213)
Jihočeský
15 km / 8,5 km
Smíšený
Detail závodu
PALESTRA KBELSKÁ 10
sobota
2. března 2019
10:00 (12:30)
Praha 9-Kbely, ul. Železnobrodská
Praha
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Plzeňská padesátka / Březnový maraton, půlmaraton a běh na 10 km okolo Boleváku
sobota
2. března 2019
09:00 (10:00)
Plzeň-Bolevec, parkoviště u autokempu Ostende
Plzeňský
50 km / 42,2 km / 21,2 km / 10 km
Silnice
Detail závodu
Ústecká VitaSport desítka
sobota
2. března 2019
11:00
Ústí nad Labem, cyklostezka u fotbalového hřiště TJ Svádov-Olšinky
Ústecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Praha
sobota
2. března 2019
09:07
Praha 7, park Stromovka, před Šlechtovou restaurací
Praha
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Zubr Grymovská desítka
sobota
2. března 2019
11:00
Grymov, obecní stodola
Olomoucký
10 km
Silnice
Detail závodu
Luďkův běh
sobota
2. března 2019
09:30
Brno, Kraví Hora, jezírko v parku
Jihomoravský
4,5 km
Smíšený
Detail závodu
Úpická desítka
neděle
3. března 2019
13:00 (13:30)
Úpice, Kulturní dům
Královéhradecký
10 km
Silnice
Detail závodu
Sri Chinmoy 1/2maraton
neděle
3. března 2019
10:00
Zlín, U Tescomy 244
Zlínský
21,097 km
Silnice
Detail závodu
Sri Chinmoy maraton
neděle
3. března 2019
10:00
Zlín, U Tescomy 244
Zlínský
42,195 km
Silnice
Detail závodu
Běh na 2 míle Olomouc
neděle
3. března 2019
10:10
Olomouc, Smetanovy sady, fontána
Olomoucký
3,2 km
Silnice
Detail závodu
Jarní přespolní běh v Lounech - Memoriál Lucie Náprstkové
neděle
3. března 2019
09:00 (11:25)
Louny, park za cyklistickým stadionem u Dobroměřic
Ústecký
7,8 km
Kros
Detail závodu
Štafetový běh Lány - Praha
čtvrtek
7. března 2019
13:00
Lány, vchod do zámecké obory
Středočeský
37 km
Silnice
Detail závodu
Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
sobota
9. března 2019
08:30 (12:00)
Pečky, sportovní hala; start: před parkem Svobody u hasičské zbrojnice
Středočeský
10 km
Silnice
Detail závodu
Modřický pohár
sobota
9. března 2019
09:00
Modřice, ZŠ Benešova 332
Jihomoravský
10 km / 5 km
Silnice
Detail závodu
Vožický vytrvalostní běh
sobota
9. března 2019
Mladá Vožice, před MŠ (ul. Milady Jungmanové)
Jihočeský
14 km / 7 km
Smíšený
Detail závodu
Běh Michalským výpadem
sobota
9. března 2019
10:00 (10:15)
Olomouc, stadion AK Olomouc
Olomoucký
10 km
Smíšený
Detail závodu
Mořkovský zajíc
sobota
9. března 2019
09:30
Mořkov, prezentace: sportovní hřiště TJ (ul. Sportovní 463)
Moravskoslezský
10 km
Silnice
Detail závodu
Leskros Tlučná
sobota
9. března 2019
09:00
Tlučná
Plzeňský
10 km / 5 km / 3 km
Kros
Detail závodu
Těškovský okruh
sobota
9. března 2019
09:30
Těškov, hřiště FC Těškov
Plzeňský
7,3 km
Smíšený
Detail závodu
Běh na Boreč
sobota
9. března 2019
14:00
Vchynice, u Hostince
Ústecký
6,6 km
Kros
Detail závodu
Žabí běh
neděle
10. března 2019
11:00
Prachov, MPČR, u vstupu do Prachovských skal (Prachov 37)
Královéhradecký
7 km / 2 km
Smíšený
Detail závodu
Statenice běží
neděle
10. března 2019
Statenice
Středočeský
8 km
Detail závodu
Ďáblická míle
pondělí
11. března 2019
18:00
Praha 8-Kobylisy, sportovní areál ZŠ Burešova (Burešova 14)
Praha
1,5 km
Dráha
Detail závodu
Zimní pohár Srchu 5. závod
středa
13. března 2019
18:00
Srch, prezentace: FC Titanic Srch; start: ul. Pohránovská
Pardubický
9,025 km
Silnice
Detail závodu
Okruh Maxičkami
středa
13. března 2019
17:00
Děčín, Maxičky - za hájenkou
Ústecký
5 km
Smíšený
Detail závodu
BĚKODO (Běháme kolem Doubravky)
středa
13. března 2019
17:30
Teplice-Doubravka, za tenisovými kurty na Panoramě
Ústecký
4,53 km
Kros
Detail závodu
Hala SABZO
středa
13. března 2019
18:00
Praha 7, atletická hala PSK Olymp Praha (Za Císařským mlýnem 1063)
Praha
3 km / 1 km
Dráha
Detail závodu
Březnový běh Smetanovými sady
čtvrtek
14. března 2019
18:00
Olomouc, Smetanovy sady (hudební pavilon)
Olomoucký
6,7 km
Silnice
Detail závodu
Borecký půlmaraton
sobota
16. března 2019
11:30
Velký Borek, okr. Mělník
Středočeský
21,097 km
Smíšený
Detail závodu
Čelovkový běh Třebeň
sobota
16. března 2019
17:30 (18:30)
Třebeň, Kulturní středisko
Karlovarský
5 km
Smíšený
Detail závodu
Běh kolem Myslivny
sobota
16. března 2019
09:00 (10:30)
Brno-Nový Lískovec, ZŠ Kamínky 5
Jihomoravský
10,6 km / 5,6 km
Smíšený
Detail závodu
Všechny certifikované tratě ČAS